Najnowsze Wpisy

Radomiak-Jagiellonia Komentarze (1)
27. kwietnia 2005 10:05:00
linkologia.pl spis.pl
Dzisiaj Tj. 27.04 Jagiellonia rozgrywa mecz zaległy 21.kolejki II Ligi. Przeciwnikiem Jagi będzie Radomiak Radom-przedostatnia drużyn w tabeli.
Ostatnie mecze obydwu drużyn wyglądały następująco
Radomiak Radom (B) 0-3 KSZO Ostrowiec Św.
Jagiellonia Białystok 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (S)
Inne mecze tej kolejki wyglądaja następująco:
Ruch Chorzów - Górnik Polkowice (S)
Radomiak Radom (B) - Jagiellonia Białystok
Szczakowianka Jaworzno - Widzew Łódź
GKS Bełchatów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (S)
Kolporter Korona Kielce (B) - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Arka Gdynia - KSZO Ostrowiec Św.
Kujawiak Włocławek (B) - RKS Radomsko
ŁKS Łódź - Piast Gliwice
MKS Mława (B) - Zagłębie Sosnowiec (B)
I to chyba wystarczy . A więc WSZYSCY Trzymamy kciuki za JAGE!!!!!!!!BKS BKS BKS
Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza JAGA gra Aejaooooooooo BKS GOL!!!!
wojtekk68 : :

mecz z ruchem :] Komentarze (2)
08. kwietnia 2005 10:32:00
linkologia.pl spis.pl

Już tylko godziny dzielą nas od meczów 2 ligi !!
Dla mnie najważniejszym meczem tej kolejki jest mecz pomiędzy Jagiellonią Białystok a Ruchem Chorzów.  Dla mnie jako dla prawdziwego kibica piłki nożnej nie wypada ne iść na mecz :] . Moim typem jest 3-0 dla Jagi  inne drugo ligowe drużyny grają następujące mecze  :

XXII KOLEJKA

09.04.2005 (sobota)

Jagiellonia - Ruch 15.30
Zagłębie - ŁKS 15.30
Piast - Kujawiak 15.30
Radomsko - Arka 15.30
KSZO - Korona 18.00
Świt - Szczakowianka 18.00
Widzew - Radomiak 18.00

10.04.2005 (niedziela)
Podbeskidzie - GKS 14.30
Górnik - Mława 18.00

układ w tabeli na dień dzisiejszy jest następujący !

 

Poz

Drużyna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

GKS Bełchatów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Kolporter Korona Kielce (B)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Arka Gdynia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Kujawiak Włocławek (B)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Widzew Łódź (S)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Jagiellonia Białystok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

KSZO Ostrowiec Św.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Szczakowianka Jaworzno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

ŁKS Łódź

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki (S)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Ruch Chorzów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Zagłębie Sosnowiec (B)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Górnik Polkowice (S)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

Piast Gliwice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

MKS Mława (B)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

Radomiak Radom (B)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.

RKS Radomsko

 

 

 

 

 

 

 

 

TO by było na tyle a ja lece sie przygotwać na mecz narta :PPPPPP

wojtekk68 : :

Archiwum

Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Ksiega gości

Księga gości

Kategorie postow

Brak kategorii

zbuntowany-aniol | malolata-14 | dziwkadabek | light-my-fire | laudan | Mailing